výběr jazykové verze stránek Letiště Praha  Prague Airport  Prag Flughafen  Aéroport de Prague  Aeropuerto de Praga  Aeroporto di Praga  Praag Lufthafen  Flygplatsen Prag  Praha Flyplassen  Prag Lufthavn  αεροδρόμιο Πράγα  ישראל  プラハ空港  프라하 공항  letisko Praha  letiště Praha Ruzyně  Аэропорт Прага  Aeroporto de Praga  Prahan lentoasema  Lotnisko Praga  Repuloteren Praga Letiště PrahaMezinárodní letiště Praha Ruzyně.
ÚVOD | ONLINE PŘÍLETY A ODLETY | MAPA LETIŠTĚ | AEROLINKY NA LETIŠTI | LETIŠTĚ V ČR | KONTAKT
iNFORMACE Letiště
 

DOPRAVA Z / NA LETIŠTĚ

menu MHD
menu SMLUVNÍ PŘEPRAVA
menu TAXI LETIŠTĚ
menu PARKOVÁNÍ
menu ONLINE REZERVACE TAXI PŘEPRAVY
 

TERMINÁLY LETIŠTĚ

menu TERMINÁLY
menu HISTORIE LETIŠTĚ
 

SLUŽBY NA LETIŠTI

menu RESTAURACE, BARY
menu OBCHODY, DUTY FREE
menu PŮJČOVNY AUTOMOBILŮ
menu WIFI INTERNET
menu HOTEL RAMADA
menu HOTEL TRANZIT
menu POŠTA
menu ÚSCHOVNA ZAVAZADEL
menu SMĚNÁRNY
menu BANKOMATY
menu BANKA
menu LETENKY

Cestujete na letiště pravidelně?
Kontaktujete nás pro speciální VIP ceny, které nabízíme jak jednotlivcům tak firmám.
SMS info
Zadejte SMS dotaz ve tvaru: LET, mezera a číslo konkrétního letu (např. LET OK858) a odešlete na číslo 9000609. Následně obdržíte SMS, jenž bude obsahovat podrobné informace o daném letu - termín, hodinu plánového odletu či příletu, destinaci, odkud či kam dané letadlo směřuje, předpokládaný čas odletu nebo příletu, příslušný terminál a typ letadla. Cena jedné SMS - 9 Kč, včetně DPH.

Wifi Internet na letišti Praha.

Wifi internet.
Všechny prostory na letišti jsou pokryty signálem pro bezdrátový internet. Nyní tak můžete čas a čekání využít k připojení na internetu. Přihlášení k službě se provádí pomocí zadání uživatelského jména a hesla na úvodní přihlašovací internetové stránce. Službu mohou využít nejen zákazníci T-Mobile, ale díky elektronickému nebo papírovému kupónu (obdoba předplaceného Twist kupónu) opravdu každý. Ceny kupónů začínají od 150 Kč v závislosti na předplaceném časovém období. Další informace o službě naleznete také na stránkách společnosti T-Mobile (www.t-mobile.cz/hotspot).

V případě, že nejste zákazník společnosti T-Mobile CZ nebo upřednostňujete platbu prostřednictvím platební karty, můžete využít možnost platby právě prostřednictvím platební karty (EC/MC nebo VISA). Stačí vyplnit na portálu T-Mobile HotSpot příslušný formulář a zvolit délku připojení (tzv. časový kupon -1, 3 nebo 24 hodin). Po ověření údajů jste automaticky připojeni k internetu. Současně obdržíte uživatelské jméno a heslo, se kterými se můžete ze svého notebooku kdykoli po dobu platnosti vámi zvoleného časového kuponu opakovaně přihlásit ke službě T-Mobile HotSpot (proto doporučujeme přihlašovací údaje uschovat). Po uplynutí této doby jste automaticky odhlášeni a uživatelské jméno a heslo přestávají být platné. Časový kupon (1, 3 nebo 24 hodin) lze zakoupit též ve fyzické podobě ve vybraných lokalitách a Značkových prodejnách T-Mobile.

Pozn.: V případě úhrady platební kartou si můžete nechat zaslat na váš e-mail účtenku, která obsahuje ID transakce a další údaje. Daňový doklad vám zašleme na základě žádosti na Zákaznickém centru T-Mobile. Doklad vám bude zaslán po sdělení ID transakce, které získáte při přihlášení ke službě T-Mobile HotSpot. Pokud jste zákazníkem T-Mobile a přístupové údaje jste si objednali pomocí SMS, naleznete příslušnou částku na vašem Vyúčtování služeb T-Mobile.

Kontakty na letiště
letištní informace
  +420 220 113 314
  +420 220 113 321
adresa: ulice K letišti 1019/6, 161 00 Praha-Ruzyně, ČR
email: info@prg.aero

Modrá linka životního prostředí
   +420 220 111 188

T-Mobile zákazníci
Pokud jste zákazníkem T-Mobile, stačí odeslat SMS s textem Open na zkrácené číslo T-Mobile 9526. Následně obdržíte SMS s uživatelským jménem a heslem. S těmito přístupovými údaji se můžete ze svého notebooku opakovaně přihlásit ke službě T-Mobile HotSpot. Za každý započatý časový interval připojení (10 min.) se vám připíše příslušná částka dle ceníku služby na vaše Vyúčtování služeb T-Mobile nebo se odečte z předplaceného Twist kreditu. Pro zrušení přístupových údajů stačí zaslat SMS ve tvaru Close na číslo 9526. Registrační SMS na číslo 9526 jsou zdarma.
Online jízdní řády
Online Vlakový a Autobusový jízdní řád - zde
Informace o městské hromadné dopravě v Praze - zde
Praha má od Května pravidelné přímé spojení na největší světové letiště v americké Atlantě.
V Ruzyni již přistálo první letadlo společnosti Delta Air Lines na této lince. Nové dálkové spojení bude Delta provozovat zatím čtyřikrát týdně. Od 4. června pak pětkrát týdně. Atlanta je největší letiště světa podle počtu přepravených cestujících.

Letiště Praha Ruzyně | Václav Havel Letiště Praha | Letiště Praha | Limuzíny Pronájem | Letiště Brno | Doprava Ruzyně
Ruzyně Letiště | Letiště Ruzyně Informace| Doprava Letiště Ruzyně | Taxislužba Praha | Letiště Mošnov | Letiště Ostrava