výběr jazykové verze stránek Letiště Praha  Prague Airport  Prag Flughafen  Aéroport de Prague  Aeropuerto de Praga  Aeroporto di Praga  Praag Lufthafen  Flygplatsen Prag  Praha Flyplassen  Prag Lufthavn  αεροδρόμιο Πράγα  ישראל  プラハ空港  프라하 공항  letisko Praha  letiště Praha Ruzyně  Аэропорт Прага  Aeroporto de Praga  Prahan lentoasema  Lotnisko Praga  Repuloteren Praga Letiště PrahaMezinárodní letiště Praha Ruzyně.
ÚVOD | ONLINE PŘÍLETY A ODLETY | MAPA LETIŠTĚ | AEROLINKY NA LETIŠTI | LETIŠTĚ V ČR | KONTAKT
iNFORMACE Letiště
 

DOPRAVA Z / NA LETIŠTĚ

menu MHD
menu SMLUVNÍ PŘEPRAVA
menu TAXI LETIŠTĚ
menu PARKOVÁNÍ
menu ONLINE REZERVACE TAXI PŘEPRAVY
 

TERMINÁLY LETIŠTĚ

menu TERMINÁLY
menu HISTORIE LETIŠTĚ
 

SLUŽBY NA LETIŠTI

menu RESTAURACE, BARY
menu OBCHODY, DUTY FREE
menu PŮJČOVNY AUTOMOBILŮ
menu WIFI INTERNET
menu HOTEL RAMADA
menu HOTEL TRANZIT
menu POŠTA
menu ÚSCHOVNA ZAVAZADEL
menu SMĚNÁRNY
menu BANKOMATY
menu BANKA
menu LETENKY

Cestujete na letiště pravidelně?
Kontaktujete nás pro speciální VIP ceny, které nabízíme jak jednotlivcům tak firmám.
SMS info
Zadejte SMS dotaz ve tvaru: LET, mezera a číslo konkrétního letu (např. LET OK858) a odešlete na číslo 9000609. Následně obdržíte SMS, jenž bude obsahovat podrobné informace o daném letu - termín, hodinu plánového odletu či příletu, destinaci, odkud či kam dané letadlo směřuje, předpokládaný čas odletu nebo příletu, příslušný terminál a typ letadla. Cena jedné SMS - 9 Kč, včetně DPH.

Taxi přepravci z/na Letiště Praha

Doporučujeme Vám obracet se při dopravě z letiště pouze na oficiální,

spolehlivé přepravce. U nich je zaručena kvalita a profesionalita služeb.

Prague Airport Transfers s.r.o.Prague Airport Transfers s.r.o.
Název společnosti: Prague Airport Transfers, spol. s r.o. Tel. 800 870 888

Individuální doprava za garantované fixní ceny.

Ceny za přepravu u společnosti Prague Airport Transfers jsou fixní. Cena pro skupinu jednoho až čtyř pasažérů v rámci města Prahy činí 370–750 Kč. Je možné platit kreditní kartou. Pro přepravu jsou využívány vozy značek Škoda Superb, Mercedes E, VW Passat a minibusy Mercedes Vito. Ceny jízdného do vybraných destinací v rámci Prahy: Dejvice 370 Kč, Florenc 490 Kč, Hlavní nádraží 490 Kč, Václavské nám. 490 Kč, Háje 590 Kč, Průhonice 750 Kč.

FIX, spol. s r.o.Airport Cars
Název společnosti: FIX, spol. s r.o. Tel. +420 220 113 892

Individuální doprava za garantované fixní ceny.

měla stát přibližně 600 Kč (min. 500 Kč); v případě, že je Vaše destinace dále od centra, až 980 Kč. Letištní Airport Cars přijímají rovněž kreditní karty (s možným příplatkem). Jedná se o šedivé vozy VW Passat. Bohužel nemají příliš dobrou pověst z tisku. Ceny jízdného v Praze: 150–980 Kč, dle jednotlivých cenových pásem, obsazené jednou až čtyřmi osobami. Při jízdě do více cílů se skládá konečná cena z ceny pásma prvého cíle + 25 Kč za každý další ujetý km + případné čekání dle přání zákazníka 6 Kč/min. Jízdné mimo Prahu v ČR 25 Kč/km (např. Karlovy Vary 3 150 Kč, Plzeň 2 250 Kč, Brno 5 500 Kč). Ceny jízdného do vybraných destinací v rámci Prahy: Barrandov 600 Kč, Hostivař 770 Kč, Bohnice 650 Kč, Žižkov 560 Kč, Černý Most 770 Kč, Jižní Město 770 Kč, Spořilov 650 Kč, Prosek 650 Kč, Hlavní nádraží 560 Kč, Florenc 560 Kč. Přesná kalkulace jízdného dle jednotlivých cenových pásem je k dispozici ve stánku společnosti v příletové hale Terminálu 1.

A A A radiotaxi, s.r.o.AAA Taxi
Název společnosti: A A A radiotaxi, spol. s r.o. Tel. 14014 nebo +420 222 333 222

Taxislužba za garantované tarifní ceny dle ujetých kilometrů.

Žluté vozy společnosti AAA naleznete na taxi stanovištích letiště Praha Ruzyně přímo před příletovými letištními halami. Jedná se o jednoho z nejlepších přepravců taxi v Praze. Přesto nelze říct, že všichni jejich řidiči jsou spolehliví. Nejčastější stížnosti poukazují na arogantní jednání řidičů. Buďte rovněž opatrní na reklamní kampaně, které inzerují ceny např. 150 Kč do Prahy atd. (jedná se o nejbližší destinace od letiště a minimální cenu). Ceny za přepravu se odvíjejí od najetých km 28 Kč/km + nástupní sazby 40 Kč + sazby za čekání 6 Kč/min. Min. sazba cca 150 Kč do destinace poblíž letiště, centrum cca 600 Kč (v dopravní špičce až 700 Kč), druhý konec Prahy až 1 100 Kč. Letištní AAA Taxi přijímají rovněž kreditní karty (s možným příplatkem). Informaci o cenové kalkulaci žádejte u dispečerů společnosti u východu na stanoviště nebo ve stánku společnosti v příletové hale Terminálu 1.

Taxi varování.
Pro případ reklamace vždy po řidiči požadujte účtenku.
Buďte opatrní na pražské taxikáře, kteří se mohou pokusit Vás ošidit. V současné době se situace pomalu zlepšuje.

Kontakty na letiště
letištní informace
  +420 220 113 314
  +420 220 113 321
adresa: ulice K letišti 1019/6, 161 00 Praha-Ruzyně, ČR
email: info@prg.aero

Modrá linka životního prostředí
   +420 220 111 188

Online letový řád
Spojení na jakékoliv místo na světě si nyní mohou cestující snadno najít díky novému on-line letovému řádu na webu Letiště Praha.
Online jízdní řády
Online Vlakový a Autobusový jízdní řád - zde
Informace o městské hromadné dopravě v Praze - zde
Praha má od Května pravidelné přímé spojení na největší světové letiště v americké Atlantě.
V Ruzyni již přistálo první letadlo společnosti Delta Air Lines na této lince. Nové dálkové spojení bude Delta provozovat zatím čtyřikrát týdně. Od 4. června pak pětkrát týdně. Atlanta je největší letiště světa podle počtu přepravených cestujících.
Tranzit Hotel II
Od 25. ledna 2007 se cestující mohou ubytovat přímo v tranzitním prostoru pražského ruzyňského letiště. Tříhvězdičkový hotel Tranzit II, který provozuje společnost Acron Czech, je součástí letištního konceptu Airport City a má kapacitu 12 pokojů a 20 lůžek. Služby poskytuje zejména tranzitujícím cestujícím.

Letiště Praha Ruzyně | Václav Havel Letiště Praha | Letiště Praha | Limuzíny Pronájem | Letiště Brno | Doprava Ruzyně
Ruzyně Letiště | Letiště Ruzyně Informace| Doprava Letiště Ruzyně | Taxislužba Praha | Letiště Mošnov | Letiště Ostrava