výběr jazykové verze stránek Letiště Praha  Prague Airport  Prag Flughafen  Aéroport de Prague  Aeropuerto de Praga  Aeroporto di Praga  Praag Lufthafen  Flygplatsen Prag  Praha Flyplassen  Prag Lufthavn  αεροδρόμιο Πράγα  ישראל  プラハ空港  프라하 공항  letisko Praha  letiště Praha Ruzyně  Аэропорт Прага  Aeroporto de Praga  Prahan lentoasema  Lotnisko Praga  Repuloteren Praga Letiště PrahaMezinárodní letiště Praha Ruzyně.
ÚVOD | ONLINE PŘÍLETY A ODLETY | MAPA LETIŠTĚ | AEROLINKY NA LETIŠTI | LETIŠTĚ V ČR | KONTAKT
iNFORMACE Letiště
 

DOPRAVA Z / NA LETIŠTĚ

menu MHD
menu SMLUVNÍ PŘEPRAVA
menu TAXI LETIŠTĚ
menu PARKOVÁNÍ
menu ONLINE REZERVACE TAXI PŘEPRAVY
 

TERMINÁLY LETIŠTĚ

menu TERMINÁLY
menu HISTORIE LETIŠTĚ
 

SLUŽBY NA LETIŠTI

menu RESTAURACE, BARY
menu OBCHODY, DUTY FREE
menu PŮJČOVNY AUTOMOBILŮ
menu WIFI INTERNET
menu HOTEL RAMADA
menu HOTEL TRANZIT
menu POŠTA
menu ÚSCHOVNA ZAVAZADEL
menu SMĚNÁRNY
menu BANKOMATY
menu BANKA
menu LETENKY

Cestujete na letiště pravidelně?
Kontaktujete nás pro speciální VIP ceny, které nabízíme jak jednotlivcům tak firmám.
SMS info
Zadejte SMS dotaz ve tvaru: LET, mezera a číslo konkrétního letu (např. LET OK858) a odešlete na číslo 9000609. Následně obdržíte SMS, jenž bude obsahovat podrobné informace o daném letu - termín, hodinu plánového odletu či příletu, destinaci, odkud či kam dané letadlo směřuje, předpokládaný čas odletu nebo příletu, příslušný terminál a typ letadla. Cena jedné SMS - 9 Kč, včetně DPH.

Smluvní přepravci

Pohodlná a bezpečná doprava z Letiště Praha
U těchto přepravců garantujeme kvalitu a profesionalitu služeb.

Prague Airport TransfersSoukromí letištní přepravci.
Ceny za přepravu u společnosti Prague Airport Transfers jsou fixní. Cena pro skupinu jednoho až čtyř pasažérů v rámci města Prahy činí 370–750 Kč dle pásma, do kterého cestujete. Je možné platit kreditní kartou. Pro přepravu jsou využívány vozy značek Škoda Superb, Mercedes E, VW Passat a minibusy Mercedes Vito. Bezplatná linka 800 870 888. Případně je možné využít levnou tzv. shuttle dopravu přímo na Vaši adresu za 290 Kč za osobu.

Prague Airport Transfers Minibus

ČedazČedaz, přepravce na letišti Praha.
Linková doprava je zajišťována mezi letištěm a centrem města.

Minibus Čedaz působí přímo před příjezdovou halou a lístek za přepravu do centra (mezi letištěm a ulicí V Celnici) si můžete koupit přímo u řidiče za 120 Kč. Minibus odjíždí většinou až plně obsazen. Budete-li si přát zavést přímo na místo, bude Vám účtována cena 480 Kč za čtyřčlennou nebo 960 Kč za osmičlennou skupinu lidí, tato cena je ale obvykle pouze do centra Prahy. Přeprava standardních zavazadel (jedna osoba, jeden kufr a jedno příruční zavazadlo) je zahrnuta v ceně jízdného. Dodávkové automobily jezdí z letiště na Náměstí Republiky (zastávka se nachází v centru v ulici V Celnici) každých 30 minut mezi 6.00 a 21.00, resp. od 5.30 do 21.30 směrem na letiště. Tel.: +420 220 114 296

Společnost provozuje mikrobusové dopravní služby z letiště Praha do centra města nebo na jiné místo v České republice formou individuální dopravy podle objednávky nepřetržitě nebo mezi letištěm a centrem Prahy formou pravidelné linkové dopravy podle jízdního řádu.

Cedaz Minibus

Kontakty na letiště
letištní informace
  +420 220 113 314
  +420 220 113 321
adresa: ulice K letišti 1019/6, 161 00 Praha-Ruzyně, ČR
email: info@prg.aero

Modrá linka životního prostředí
   +420 220 111 188

Online letový řád
Spojení na jakékoliv místo na světě si nyní mohou cestující snadno najít díky novému on-line letovému řádu na webu Letiště Praha.
Online jízdní řády
Online Vlakový a Autobusový jízdní řád - zde
Informace o městské hromadné dopravě v Praze - zde
Praha má od Května pravidelné přímé spojení na největší světové letiště v americké Atlantě.
V Ruzyni již přistálo první letadlo společnosti Delta Air Lines na této lince. Nové dálkové spojení bude Delta provozovat zatím čtyřikrát týdně. Od 4. června pak pětkrát týdně. Atlanta je největší letiště světa podle počtu přepravených cestujících.
Tranzit Hotel II
Od 25. ledna 2007 se cestující mohou ubytovat přímo v tranzitním prostoru pražského ruzyňského letiště. Tříhvězdičkový hotel Tranzit II, který provozuje společnost Acron Czech, je součástí letištního konceptu Airport City a má kapacitu 12 pokojů a 20 lůžek. Služby poskytuje zejména tranzitujícím cestujícím.

Letiště Praha Ruzyně | Václav Havel Letiště Praha | Letiště Praha | Limuzíny Pronájem | Letiště Brno | Doprava Ruzyně
Ruzyně Letiště | Letiště Ruzyně Informace| Doprava Letiště Ruzyně | Taxislužba Praha | Letiště Mošnov | Letiště Ostrava